מעצבי שמלות כלה

ידוע שגולת הכותרת אצל מעצבי אופנה היא שמלות הכלה שהם מעצבים.

תחום שמלות הכלה הוא תחום מאד דינאמי אך יחד עם זאת מאתגר. מעצב שמלות כלה עובד לפי תכתיבים כמו מידות ייחודיות של הכלות, מגבלות צניעות ועוד, כי אחרי הכל מטרתה של שמלת הכלה היא לגרום לכלה להיראות הכי יפה שאפשר ולגרום לה להרגיש שלמה ורגועה עם עצמה.

חיפוש מעצבי   שמלות כלה  צריך להיעשות שלושה עד ארבעה חודשים טרם מועד החתונה וזאת כדי לאפשר את מרווח הזמן המרבי ליצירת שמלת כלה לפי העדפותייך, לבצע תיקונים ומדידות בנחת ולא בפזיזות ובלחץ. לכן מומלץ לפני כל ההכנות לחפש מעצבי שמלות כלה ומקום להתחתן בו כדי לשריין את התאריך וגן האירועים או האולם בו את חפצה.

מעצבי שמלות כלה עמלים על יצירת הדגמים והגזרות של שמלות הכלה שתהיינה המיוחדות ביותר.

אך לא צריך לשכוח שהכלה היא הקובעת ולא (רק) המעצב! תפקיד מעצב  שמלות כלה הוא ללוות אותך בתהליך הבחירה, לייעץ, ולהוליך אותך לכיוון השמלה שתתאים לך ביותר מבחינת נתוני גופךוהעדפותייך. ולכן מעצבי  שמלות כלה  חייבים לעבוד עם הכלה בשיתוף פעולה ולא להכתיב כיוון מסוים שהכלה לא מעוניינת בו.  

בחירת מעצבי שמלות כלה צריכה להיעשות בחוכמה – בדקי המלצות מפי חברות או קרובות משפחה ובחרי לך שניים עד שלושה מעצבים. אגב, תהליך זה מאד דומה לתהליך בחירת

ה צלמים לחתונה וגם יתר נותני השרות. חשוב תמיד לבדוק המלצות לגבי אנשי המקצוע ובמיוחד כאשר מדובר בחתונה.

ערכי סקר שוק ובדקי את הדגמים של כל מעצב או מעצבת בקטלוגים ובאתרי האינטרנט וקבעי לך פגישת הכרות בה תוכלי להכיר את גישת המעצב ואת דגמיו הייחודים. הפגישה תוכל לעזור לך להתרשם בכמה אופנים ולכוון אותך בבחירת המעצב אצלו, בסופו של דבר, תתלבשי ביום חתונתך.

הגיעי למדידות עם נעלי כלה או נעלי עקב בגובה הרצוי לחתונה ( אם טרם הספקת לקנות נעלי כלה), רצוי להגיע עם מלווה אחת שתייעץ לך בצורה אובייקטיבית ותחווה את דעתה בנוסף לדעת המעצב או המעצבת, חשוב לזכור שלא כל יום אנו רצים לחפש שמלות כלה אז הרבה סבלנות ולא לשכוח להנות...

 

 
 
 

סגור נגן