מחפשת שמלות כלה?

הגיע הרגע הגדול וגם את מתחתנת בשעה טובה. וכעת, זה הזמן להתחיל ולבדוק שמלות כלה. כרגע, זה נראה לך מסובך ואת לא יודעת היכן להתחיל. אך ככל שתעמיקי בשורות אלו תביני עד כמה העניין פשוט ואת כמה את קרובה לשמלת כלולותייך.
ראשית, עלייך לבחור את הכיוון של  שמלות כלה אליהן את מתחברת. לבטח את מדמיינת את עצמך במלת כלה מיוחדת במינה אך רק עיון בקטלוג של שמלות כלה ייתן לך מושג לגבי הסגנונות השולטים בשוק שמלות הכלה באותה תקופה בה את מתחתנת, וכן תקבלי מושג לגבי כל מעצב שמלות כלה בנפרד בכל הנוגע לסגנונו המיוחד, הבדים איתם הוא עובד והעיצוב המועדף עליו.


קטלוגים של שמלות כלה תמצאי בקלות בסלוני הכלות או אצל המעצבים, אך בטרם תתחילי לכתת רגלייך את יכולה לשבת בנחת ולבחון את הקטלוגים דרך האינטרנט, שם הם מצויים בשפע ויכולים לתת לך המון רעיונות לעיצוב השמלה הפרטית שלך.  


כדאי לך להתרשם ממספר קטלוגים כדי להבין את המגמה השולטת ואת העיצובים החוזרים על עצמם. הסתכלי על הדרך גם בתסרוקות ובאיפורים מיוחדים שיתפסו את עינייך.  כך גם תוכלי למצוא מעצבים חדשים לצד מעצבי שמלות וותיקים בתחומם.
קחי בחשבון שבקטלוג שמלות כלה לא נמצאים כל הדגמים והסגנונות של כל מעצב אלא רק כאלו הנבחרים מביניהם. לכן, אם אהבת סגנון מסוים של מעצב אך אף שמלה מהקטלוג לא תתאים לך, יש סיכוי שאם תיגשי לסטודיו שלו תמצאי את מה שאת מחפשת.

  • שמלות כלה 2012

  • גני אירועים


השלב הבא הוא לקבוע פגישה עם מעצב או שניים שהיו הכי קרובים לטעמך ועליהם קיבלת גם המלצות. בפגישת הכרות זאת תשתפי אותו לגבי העדפותייך ותקבלי את הרושם לגבי הגישה והצוות שעובד עימו. חשוב לא לוותר על רצונותייך ולא לתת למעצב להכתיב לך איזו שמלה לבחור. יחד עם זאת סמכי על המעצב שזהו תחום מומחיותו והקשיבי לעצותיו. יחד, בשיתוף פעולה, אין ספק שתגיעו לשמלה עליה חלמת.
ועכשיו, כאשר כבר בחרת לעצמך את מי שיעצב את שמלתך, זה הזמן לעבור לבחירה החשובה לא פחות ה  צלמים. אלו הם האחראיים על התמונות והמזכרות שיארו עמכם לאורך כל החיים וכדאי להיראות נפלא זקוקים גם לצלם שיוציא את המיטב מכם כדי שתיראו במיטבכם גם בתמונות וגם בסרט החתונה.


סגור נגן