כל חתונה הינה אירוע מרגש ומי מאיתנו לא מצא עצמו מאחר כמה וכמה פעמים לאירועים מרגשים דוגמת חתונות אלו ואחרות. על מנת להגיע לחתונה בזמן יש להיערך לקראתה כמו שצריך. שהרי מי מאיתנו לא שכח פעם אחת את השיק או את המעטפה, האיפור או העניבה, המתנה או כל אלמנט אחר שגרם לאיחור משמעותי לחתונה. הארגון וההגעה בזמן הופכים להיות מסובכים יותר כאשר מדובר בהתארגנות של כל המשפחה ולכן ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיסייעו בהתארגנות לקראת החתונה.

1. אאם יש ילדים המגיעים גם הם לחתונה חשוב להכין אותם יום מראש כמו גם את כל החפצים והבגדים שהם מתכוננים ללבוש. אמנם אין דין חתונה כדין הכנה למעבר או פינוי דירה ועדיין בהכנה לחתונה יש המון אלמנטים מלחיצים. כשילדים מעורבים בעניין אזי ההכנה צריכה להתחיל יום מראש על ידי וידוא כי כל הבגדים נקיים – גם של הילדים וגם של המבוגרים, כי החפצים שחשובים להם – דוגמת מוצץ או צעצוע זה או אחר – בהישג יד ואפילו אם צריך ואם מדובר בילדים קטנים – לשוחח איתם על האירוע.

2. חשוב להכין מראש את כל הבגדים השונים, הנעלים, שהמשתתפים באירוע מתכננים ללבוש. אלו כוללים גם את כל החפצים והאבזרים השונים המתלווים ללבוש דוגמת איפור ושעונים, עניבות ונעליים להחלפה, תיקים ושרשרת, עגילים ואביזרים אחרים. מי מאיתנו לא מצא את עצמו חוזר הביתה אחרי שכבר יצא ממנו לכיוון האירוע רק כי שכח אביזר זה או אחר?

3. חשוב להסתכל במפה לפני היציאה מהבית וזאת על מנת להבטיח שאתם אכן מכירים את אופן ההגעה המדויק לאירוע. רבים מוצאים עצמם מתוסכלים ומאוכזבים רגע לפני החופה כשהם עדיין מסתובבים עם הרכב בכבישים ומחפשים את הדרך הנכונה.

4. וודאו כי המתנה והאלמנטים הנוספים כולם מאפשרים יציאה בזמן. זה כולל גם את השיק ואת המעטפה. אמנם באירועים רבים יש מעטפות מוכנות אולם לא בכל מקום ויש להיערך לכך מראש.

5. אם צריך, צאו מוקדם מהעבודה והכינו את הילדים והגן שילדיכם יצאו מוקדם. כך תבטיחו הגעה בזמן, חברים יקרים המלצה חמה על חברת קינג דיויד מזרונים אכותית מאוד הממוקמת בראשון לציון 


סגור נגן