טיפים לזוגות אחרי החתונה, דגשים לבחירת שמלת כלה

בחירת שמלת כלה זהו אחד התהליכים המהותיים ביותר בהכנות לחתונה. את צריכה להתכונן ולהיות הכלה היפה ביותר שצעדה אי פעם אל החופה ושמלת הכלה שלך חייבת להיות יפה. ככה את רוצה. בטח שלא רצות לך  שמלות כלה רבות בראש, אולי כבר את יודעת מה את רוצה, אך ההמלצה היא להמשיך לחפש שמלות כלה. 

כאשר את מחפשת שמלת כלה עלייך לדעת כמה דברים חשובים. שמלות כלה מגיעות בצורת שונות, בגזרות שונות ואפילו בצבעים שונים. זה נשמע מוזר אך שמלות כלה לא מגיעות בצבע לבן אחד ואחיד, אלא את יכולה למצוא שמלות כלה בצבע לבן בהיר וצבע לבן קרם, צבע לבן כהה ולבן מלוכלך. שמלות כלה מכל הצבעים. 

הגזרה חייבת להתאים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר של כל שמלת כלה היא הגזרה. את חייבת לבחור שמלת כלה שתתאים לך לגזרה. בתור התחלה את יכולה לבחור שמלות כלה או  שמלות ערב (לנשות המשפחה) שלא מתאימות לך מבחינת הטעם, אבל מה שכן צריך להיות לך מול העיניים זה שהשמלה צריכה להיות בגזרה הנכונה. על פי הגזרה הזו המעצבת יכולה לעבוד. 

כאשר את הולכת ורוצה לקנות זוג מכנסיים בחנות, את יכולה להתחיל מההתחלה וללבוש מכנסיים לדוגמה כדי לעלות על המידה והגזרה. משם המוכרת כבר תתחיל להביא דגמים אחרים. ככה גם עם שמלות כלה. הגזרה תותאם לך ולאחר מכן, כשכבר תמצאי את מה שאת רוצה,הגזרה המושלמת שלך תקבל את השמלה שלה. 

מחיר... מחיר... מחיר של שמלת כלה

את חייבת לעמוד בתקציב.

שמלות כלה את יכולה למצוא גם בעשרות אלפי שקלים ולכן את חייבת לשמור על שתי רגליים על הקרקע. כאשר את מחפשת שמלה אנא הקציבי לעצמך את הסכום הגבוה ביותר שאת מוכנה להשקיע. גם אם ההורים מתעקשים לקנות לך את השמלה בתור מתנה את עדיין צריכה לשמור על מסגרת. 

המסגרת היא זו שתשמור לך על השפיות לא רק בבחירת שמלת הכלה אלא בכלל בהוצאות על החתונה. את ובן זוגך צריכים להוציא הרבה מאוד על המקום, על ההגברה והתאורה, הצלם, התקליטן ועוד. השמלה היא אחת ההוצאות הגדולות באופן יחסי ושמירה על תקציב נכון ומאוזן תיתן לשניכם את אורך הרוח לסגור הכל. 

לחפש שמלת כלה במקומות מוכרים

תמיד כדאי להיכנס לפורומים באינטרנט ולשאול לגבי מעצבי שמלות, חנויות שמוכרות יד שנייה ועוד. כך ניתן למצוא את מה שאת מחפשת ואולי תופתעי ותמצאי את שמלת חלומותייך דווקא במקום שלא ציפית.

 

סגור נגן